Tłumaczenia ustne telefoniczne

tłumaczenia ustne telefoniczne

Traduzioni polacco

Tłumaczenia ustne telefoniczne

Tłumaczenia ustne telefoniczne dla: administracji publicznej, służby zdrowia, przedsiębiorstw, osób prywatnych, branży turystycznej oraz podczas targów.
Nasz tłumacz staje się pośrednikiem między Wami a Waszymi rozmówcami za granicą, dzięki czemu komunikacja przebiega sprawnie, jest wydajna i nie ma w niej miejsca na nieporozumienia. Możemy wykorzystać różne rodzaje środków komunikacji oferując tłumaczenia ustne telefoniczne:
• Telefon tradycyjny
• Wideokonferencja
• Spotkania online, korzystając z różnych programów do przeprowadzania konferencji internetowych
Tłumaczenie przez telefon

Tłumaczenia ustne telefoniczne to usługa, dzięki której tłumacze łączą się z firmami lub osobami prywatnymi, które chcą się porozumieć, lecz nie mówią w tym samym języku. Usługa ta umożliwia zatem kontakt z zagranicznymi klientami i dostawcami, zapewniając obu stronom jasną i dokładną komunikację.

Tłumaczenia ustne telefoniczne to tłumaczenia konsekutywne – oznacza to, że tłumacz czeka, aż jedna strona skończy swoją wypowiedź, a następnie tłumaczy ją drugiej stronie na wymagany język i tak na przemian, aż do zakończenia rozmowy.
Oferujemy klientom usługi tłumaczeń przez telefon, które są wydajnym środkiem skracającym odległość między zagranicznymi rozmówcami oraz pozwalającym uniknąć niedomówień oraz długich wymian korespondencji mailowej. Usługi te są przydatne podczas planowania podróży służbowych lub organizowania spotkań biznesowych za granicą.

Zapewniając obecność profesjonalnego tłumacza przed wyjazdem służbowym lub zanim rozpoczną się targi za granicą, będziecie mieli pewność, że dysponujecie wsparciem językowym bezpośrednio w telefonie lub komputerze, unikając tym samym ponoszenia kosztów za przejazd tłumacza.
Tłumaczenia telefoniczne podczas kontaktów z klientami zagranicznymi
Oferujemy usługi telemarketingu i biznesowych kontaktów telefonicznych w obcym języku, by zaprezentować wasze produkty potencjalnym zagranicznym klientom oraz poszerzyć waszą międzynarodową działalność.

Jeśli chcecie uczestniczyć w rozmowie z klientem, tłumacz może wykonywać telefony również w waszej siedzibie. Możecie również wziąć udział w konwersacji w sposób zdalny. W innym wypadku tłumacz przeprowadzi rozmowę telefoniczną w obcym języku w waszym imieniu i przedstawi wam na piśmie jej wynik.

Dlaczego można nam zaufać?

Wybór odpowiedniego biura tłumaczeń, które będzie w stanie podołać każdemu zadaniu związanemu z tłumaczeniami technicznymi, prawniczymi, handlowymi lub finansowymi oznacza oddelegowanie dosyć delikatnego i złożonego zadania, dzięki czemu można skupić się na innych, równie istotnych funkcjach przedsiębiorstwa. Dobre biuro tłumaczeń nie odda tłumaczenia na następny dzień bez jakiejkolwiek weryfikacji. Treść przedłożonych dokumentów może być jasna w języku wyjściowym, ale niekoniecznie w języku docelowym. Oczekujcie zatem pytań (możecie czuć się zaniepokojeni, jeśli ich nie usłyszycie). Bądźcie jednak pewni dobrego wyniku współpracy.
Poproś o wycenę

Tłumaczenia ustne telefoniczne – dlaczego powinniście nas wybrać

   • Tłumaczenia ustne telefoniczne wykonywane są zawsze przez zespół sprawdzonych tłumaczy native speakerów
   • Konkurencyjne stawki, które odzwierciedlają jednak profesjonalizm naszych tłumaczy
   • Bezpieczeństwo i absolutna poufność danych podczas przygotowywania tłumaczeń
   • Kompetencje techniczne potwierdzone certyfikatami dla każdego rodzaju tłumaczenia
   • Tłumaczenia ustne telfoniczne, wideokonferencja, skype

Co mówią o nas nasi klienci

Tłumacz bardzo rzetelny, profesjonalny, doświadczony oraz terminowy. Polecamy współpracę! BTS Biuro Tłumaczen i Szkoleń, Poznań
We have worked with Katarzyna Balińska for many years. She is not only highly reliable and extremely professional, but also a pleasure to work with. We have no hesitation in recommending her as a reliable and professional translator.
Współpracuję z Panią Katarzyna od dłuższego czasu w zakresie tłumaczeń technicznych, medycznych i prawnych. Współpraca układa się bez zarzutu, zawsze po konkretnych i zdecydowanych ustaleniach, a w dodatku w przemiłej atmosferze.
Agnieszka Matyszewska, Agnieszka Matyszewska